FÖRSÄLJNING & FÖRETAGSLEDNING

Försäljning

Här kan du kontakta våra säljare

Division GO – Gate Operators: Portar, grindar, bommar och pollare
  • Specialist på: Grind, Bom, Pollare
  • Björn Nilsson
  • 0435-779511
  • bjorn@faac.se
  • Specialist på: Port
  • Henrik Gustavsson
  • 0435-779509
  • henrik@faac.se
  • Försäljning GO
  • Sara Gamst
  • 0435-779506
  • sara@faac.se
Division PD – Pedestrian Doors: Slagdörrar och skjutdörrar
  • Försäljning Mälardalen, Svealand, Norrland
  • Fredrik Bergqvist
  • 0435-779533
  • fredrik@faac.se
  • Försäljning Södra Götaland
  • Tony Bokeroth
  • 0435-779534
  • tony@faac.se
  • Försäljning Norra Götaland
  • Johan Nyander
  • 0435-779585
  • johan@faac.se

Företagsledning

Företagsledning
  • VD och marknadsansvarig
  • Ola Hansson
  • 0435-779503
  • ola.hansson@faac.se
  • Controller
  • Monika Friberg
  • 0435-779508
  • monika@faac.se
  • Teknisk Chef
  • Ulf Ivarsson
  • 0435-779502
  • ulf.ivarsson@faac.se